Fotografické studio BabyArtFoto - Soňa Komárková

Fotografka Soňa Komárková

fotografka Soňa  Komárková

Fotografii se věnuji od dětských let. Vystudovala jsem Fakultu výtvarných umění v Brně, ale fotografování se teď věnuji častěji než další jiné tvorbě. Nejčastěji fotím fotografie novorozenců, miminek, dětí, rodiny a těhotenské fotografie, retro fotografie a fotografie s rekvizitami.


fotografování miminek

Fotografie novorozenců, miminek a batolat

Fotografuji vaše děti od prvních dnů života. Fotografování miminek dělám ve fotoateliéru, kde jsem na to přizpůsobena dekoracemi, přebalovacím pultem, samozřejmostí je možnost si miminko v klidu během fotografování nakojit.Děti a rodinné fotografie

Zachycení různých období Vašeho dítěte, které velmi rychle pomíjejí. Fotografujeme většinou s různými rekvizitami, aby děti měly při focení zábavu a fotografie byly hravější. V rámci všech balíčků dělám také společné fotografie s rodiči.


Těhotenský portrét

Vzpomínka na krásné období Vašeho života, kdy čekáte své miminko. Ideální období pro fotografie těhotenství je 7.-8. měsíc, kdy je bříško již pěkně zakulacené, ale není ještě obrovské a vy nejste tak unavená.Vhodné jsou k focení šátky, upnutá trička, trička na vyhrnutí, košile na rozepnutí, botičky apod. S partnerem nebo Vašimi dětmi jsou tyto fotografie nejpůsobivější.


delimiter